PVC Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

Poliüretan ve PVC Spor Zemin Çeşitleri ve Fiyatları

PVC Spor Zemin Kaplama

Poliüretan ve PVC zemin sentetik spor zemin kaplamalar spor sahaları için hususi olarak üretilmiştir. PVC zemin ise rulo olarak uygulanan pratik iç mekan kapalı spor salonu zeminlerindendir. Ürünlerin her türlü rengi mevcuttur. Farklı renkler aynı spor alanında uygulanabilmektedir.

PVC / PU
Zemin Kaplama Sistemleri

PU iç mekan yani Poliüretan spor zemin kaplama ve PVC spor zemin kaplama sistemleri özellikle kapalı spor salonları için uygulanan sentetik zemin alternatifleridir. Bu tür sentetik spor zeminler istenilen renklerde uygulanabilmektedir. Poliüretan spor zemin kaplama ve PVC zeminlerde basketbol, hentbol, voleybol ve benzeri sporlar yapılabilmektedir.
İntegralPvc Zemin
Poliüretan zemin kaplama yapımı maliyeti bir çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir.

Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları Nedir?

Poliüretan zemin kaplama yapımı maliyeti bir çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan sahanın ölçüleri bu konudaki ilk kriterdir. Daha sonra seçilecek olan PU zemin veya PVC zemin kaplama özelliklerine göre fiyatlar belirlenmektedir. Poliüretan zemin boyası olarak uygulanır ve metrekare birim fiyatlarına göre maliyet çıkarılır. PVC spor zemin kaplama ise rulo olarak uygulanmaktadır ve yine metrekare üzerinden fiyatlandırma yapılır. Ürünlerimizin fiyatları için lütfen bizi arayarak teklif alınız:

PVC spor zemin kaplamaların ise ayrıca ahşap görünümlüleri de mevcuttur. Gerçek spor parke ürünlerine göre oldukça uygun fiyatlı bir çözümdür. Metrekare olarak veya proje bazlı fiyat talebinde bulunmak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Tüm Kapalı Spor Salonu Zeminleri

Ahşap spor parke zemin sistemleri (profesyonel kapalı spor salonu zeminleridir)

PU / Poliüretan iç ve dış mekan spor zeminleri (istenilen renklerde esnek zemin)

PVC Spor zemin kaplama sistemleri (pratik ve uygun fiyatlı spor zemin çözümü)

YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI

İntegral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

TOP
TurkeyEnglishSpainFrenchSaudi Arabia