Kauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK SPOR ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ
Kauçuk zemin kaplama, genellikle spor sahalarında tercih edilen zemin türüdür. Kauçuk Zemin Çeşitleri ve Fiyatları için bizimle irtibata geçin.

+90 212 678 13 13

Kauçuk zemin günlük hayatımızda etrafımızda sürekli olarak gördüğümüz ve üzerinde yürümeyi deneyimlediğimiz bir zemin kaplama türüdür. Özellikle çocuk parklarında mavi, yeşil, kırmızı, turuncu renkleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Kauçuk
Zemin Kaplama Çeşitleri

Tek bir türü olmayan kauçuk zemin kaplamalar çeşitli şekillerde üretilmektedir.  Ürettiğimiz ve sitemizde satışa sunduğumuz kauçuk zemin kaplamalar ise şunlardır:
 1. Yerinde Döküm Tartan Zemin
 2. Rulo Kauçuk Zemin
 3. Karo Kauçuk Zemin
 4. Kilitli Parke Kauçuk Zemin
Integral SporKauçuk Zeminler
Kauçuk zemin özelliklerine göre kauçuk zemin m² fiyatları belirlenmektedir.
Spor Zeminleri Yapım Videosu

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al! +90 212 678 13 13

 1. Yerinde döküm tartan zemin: Bu türdeki kauçuk zeminler 2 katlıdır. 13mm ile 15mm arasında kalınlığa sahiptir. Genellikle kırmızı veya mavi olan tartan zemin esnek olması ve darbe emici özelliği bulunmasından dolayı özellikle spor sahalarında, çocuk parklarında en çok tercih edilen kauçuk zemin türüdür.
 2. Rulo kauçuk zemin: Kalınlığı 5mm-10 mm arasında olan zemin türü genellikle basketbol sahalarında ve oyun alanlarında tercih edilmektedir. Rulo kauçuk zemin kaplama istenilen her renkte yapılmaktadır.
 3. Karo kauçuk zemin: Bu zemin kaplama türü 10 mm ile 15 mm arasında kalınlığa sahip olmaktadır. Siyah veya kırmızı renklerde olan karo kauçuk genel olarak oyun alanlarında ve peyzajlarda tercih edilmektedir.
 4. Kilitli parke kauçuk zemin: Şekil itibariyle yapboz parçasını andıran bu zemin türü oyun alanlarında ve peyzajlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 30 mm ile 50 mm arasında kalınlığa sahip ve genellikle mavi ve kırmızı renklerden oluşmaktadır.

kaucuk-zemin

Kauçuk Zemin Kaplama Genel Özellikleri

Kauçuk zemin kaplamalar sahip oldukları özelliklerden dolayı birçok alanda kullanılmaktadır. Farklı türleri olan kauçuk zemin kaplama özellikleri ortak olarak şu şekildedir:

 • Esnek bir yapıya sahiptir. Yürürken ayaklarınız ağrımaz ve yorulmazsınız.
 • Gürültüyü absorbe eder. Bu özelliği sayesinde yürürken rahatsız edici en ufak ayak sesi duymazsınız.
 • Kimyasal maddelere ve suya karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahiptir.
 • Hijyenik bir üründür. Lekelenmelere, küflenmelere karşı dayanıklıdır. Bakımı kolaydır ve kolayca temizlenir.
 • Isı izolasyonu sağlamaktadır. Bu nedenle yürüdüğünüz zeminin sıcak olmasını sağlar.
 • Kaymaz özelliğe sahiptir. Kaymaması ve güvenli olması nedeniyle özellikle çocuk parklarında sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu sayede üzerine sıvı maddeler döküldüğünde sıvıyı yüzeyinde tutmaz ve kayma riskini önler.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatı Ne Kadardır?

Sayısız kullanım alanı olan kauçuk kaplama alıcıların zemin kaplamalarındaki tercihlerinin başında gelmektedir. Esnek olması, güvenilirliği, dayanıklılığı gibi birçok özelliğinden dolayı satın alınmak istenen kauçuk zemin kaplama fiyatları alıcılar tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar kauçuk zemin kaplamanın kalitesine, ebatına, türüne göre çeşitli faktörlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Örneğin karo kauçuk kaplama fiyatı rulo kauçuk kaplamadan farklıdır. İstediğiniz şekildeki kauçuk zemin kaplamayı sitemizden fiyat bilgisi alarak satın alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için: 0 (212) 678 1313

YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI

Integral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

TOP