Çim çit duvar kaplama

Çim Çit duvar kaplama ve çim örgü kaplama ürünümüz "Wall Grass"

Çim Çit Duvar Kaplaması

Wall Grass ürünümüz tel örgü üzerine montajlanmış çim görünümlü sentetik ipliklerden oluşan patentli bir üründür. Fabrikamızda ürettiğimiz Wall Grass ile peyzaj projelerinizi renklendirin! Wall Grass özelikle tel örgü olan yerlerde çim görünümü elde etmek için kullanılır. Kafelerde çim çit olarak, bahçelerde tel örgü olarak ve çim duvar kaplama ürünü olarak kullanılır.

VIEW ALL

Çim Duvar Çiti İmalatı

Yüksek Kalite Anlayışı
İntegral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir. Wall Grass çim tel örgü fiyatları için toptan satın alımlarda ve ihracatta özel indirimlerimiz mevcuttur. Lütfen projenize ve ihracata özel fiyatlarımız için bizi arayarak bilgi alınız.Ayrıca Dekoratif çim halı ve peyzaj zemin kaplamaları fiyatı da alabilirsiniz.

Çim Çit Duvar Uygulaması

Çim Çit Duvar Uygulaması

Integral olarak, wallgrass markamız ile çim çit üretimi, imalatı yapmaktayız.  m2 fiyatı, en ucuz çim çit fiyatları, panel çim çit fiyatları, çim görünümlü çit fiyatları, ucuz çim çit fiyatları, çim çit montajı nasıl yapılır?, çim çit rulo fiyatları İzmir, İstanbul, Ankara, panel çit fiyatları, çim çit duvar fiyatları, dekoratif bahçe çiti çeşitleri ve bahçe çiti fikirleri almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yüksek Kalite Anlayışı

İntegral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

TOP
TurkeyEnglishUSAFrenchSaudi Arabia