Canvas Baskı Dükkanı

SENTETİK
HALI SAHAÇİMİ

Kapalı halı saha, Açık Halı Saha, Golf, Tenis

LİDER, HALI SAHA YAPIM, SUNİ ÇİM ve SPOR ZEMİNLERİ ÜRETİCİSİ

SUNİ ÇİM SIKÇA SORULANLAR

Integral markası altındaki 1.Sınıf  suni çimler, her türlü hava koşulunda kullanılır ve hususi bir yapıya sahip olmasından dolayı yıllarca kalitesini ve rengini muhafaza eder. UV direncine sahiptir.  Kullanım yerine göre 40mm, 50mm, 55mm ve 60mm suni çimler kullanım yönüyle tercih sebebi ebatlardır.

Suni çim halı çeşitleri, 18mm’den 60mm’ye kadar fibrile ve monofilament olarak mevcuttur

Halı saha yapım KDV oranları spor saha yapım da %18 iken, suni çim satın alacaksınız %8 olarak hesaplanmaktadır.  Bu linkten ise integralspor.com.tr/hali-saha-maliyet-hesaplama yaklaşık hesaplama yapabilirsiniz. Gerekli detaylar için bizimle iletişime geçin. +90 212 678 13 13 

Integral bünyesinde, mukavemeti yüksek 4 farklı halı saha çimi satılmaktadır. Integral Super C, Integral Super V, Integral NonFill, Integral Duo. Satılan bu ürünler yıllarca kullanabilecek kaliteye göre tasarlanmış ve labaratuar testleri sonrası üretimi yapılmıştır. Ayrıca, Fifa onaylı ürünlerdir.

Gerçek çimler, bakımı itina ile yapılmadığı müddetçe sakatlık ihtimalinin en fazla olduğu zeminlerdir. Buna nazaran İntegral halı saha çimleri, bakımı  çok az maliyetli profesyonel monofilament suni çim halılardır. Granüllü ve granülsüz suni çim çeşitlerimiz halı saha ve spor faaliyetlerindeki sakatlıkları en aza indirmek maksadı ile tasarlanmıştır.

SUNİ ÇİM BİLGİ

VIEW ALL

+90 212 678 13 13

Spor sahaları yapımı ve spor zemin kaplamaları montajı için fiyat alın.

TOP