Halı Saha Yapımı

INTEGRAL SPOR HALI SAHA SİSTEMLERİ

İntegral spor, kapalı ve açık halı saha yapım hizmetleri sunar. İntegral, Türkiye, İngiltere, Almanya, Kosova, Kuveyt, Katar, Dubai ve Dünyanın bir çok ülkesinde kapalı ve açık futbol kompleksi projesini başarıyla tamamlamış olup, yeni nesil suni çim kullanan halı saha ve futbol sahaları dahil olmak üzere çok sayıda zemin kaplama projesini gerçekleştirdi.

Halı Saha Yapımı Maliyeti ve Spor Zemin Çeşitleri

Spor alanları yapım uzmanı olarak, Dünyanın değişik beldelerinde üniversiteler ve kolejler için de çalıştık. Ülkenin önde gelen spor saha inşaatçısıyız. Sahalarımız yüksek performans, güvenlik, bakım kolaylığı ve güvenlik için üretilmiştir. Sözleşmeli olduğumuz ülke çapındaki kolej ve lise takımlarının mirasına katkıda bulunmayı seviyoruz.

Halı Saha
Yapım Maliyeti

Halı saha yapılacak alanın ölçüsüne göre yani metrekareye göre maliyetler değişmektedir. Halı sahanın uygulanacağı sahanın büyüklüğü de açık ve ya kapalı halı saha maliyetine tesir etmektedir. Satış ekibimizden maliyetleri için tam ölçü verdiğiniz taktirde fiyat alabilirsiniz.

İntegral, uluslararası kalitede FIFA onaylı halı saha yapmakta olup, bakım hizmetlerinide üstlenmektedir. Super V ve Super C kalitesindeki suni çimler ile uzun ömürlü bir yapıya sahip olabilrsiniz.
İntegralHalı Saha Yapımı
Hususen kapalı bir halı saha maliyetini demir konstrüksiyon özelliklerine ve ölçülerine göre fiyat verilir. Maliyetlere en fazla tesir eden budur.

Kapalı Halı Saha Yapım Videosu

Halı Saha Yapım Aşamaları

Kapalı (indoor) bir halı saha toplam 4 ana merhaleden mürekkeptir. Zemin çalışmaları ile başlayan inşaat, demir yapı işleri ile hızla devam eder ve son olarak sentetik halı montajı ile tamamlanır.

İLETİŞİM

IOSB Metro34 Plaza No:70 İkitelli Başakşehir / İstanbul

Tel : +90 212 678 13 13
Fax:+90 212 678 13 13

info(at)integralspor.com.tr

Standart Kapalı bir Halı Saha Ölçüleri

1500

30MX50M KAPALI SAHA ÖLÇÜLERİDİR

1125

5MX45M ORTA SEVİYE HALI SAHA ÖLÇÜSÜ

800

20MX40M TİCARİ SAHA ÖLÇÜSÜDÜR

648

18MX36M MİNİ SAHA / ÇOK AMAÇLI SAHADIR.

Futbol sahası inşaatı, Kapalı ve açık halı saha projeleri gibi , büyük ölçüde okulun veya organizasyonun ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlıdır. Projeyi, başlangıçtan bitişe, belirli ihtiyaçlara çok dikkat ederek haritalandırmayı planlayan ekibinizle birlikte çalışacağız. Okulların ve kulüplerin çoğunun ilgilendiği başlıca faktörlerden biri uzun süreli bakım maliyetidir. Suni çim sahaları uzun vadede size çok para kazandırabilir. Kurulumun planlanması ve mühendisliğinde ortaya çıkacak aydınlatma, kullanım sıklığı ve arazi alanı gibi başka faktörler de vardır. Süreçlerin her aşaması, birlikte çalıştığımız okul ve kulüp yetkilileri tarafından açık bir şekilde açıklanmış ve onaylanmıştır.

Herhangi bir futbol sahası yapım projesinin genellikle dahil olduğu ortak unsurlar vardır. Bunlar: hafif kuleler, çevresel faktörler, fırtına drenajı, erozyon kontrol faktörleri, tribünler, kaldırımlar ve uygun eskrim. Süreç içerisinde yer alması gereken izin, danışmanlık ve sınıflandırma dahil karmaşık inşaat süreçlerini anlıyoruz. Yaptığımız her bir futbol sahası inşaatını verimli bir şekilde gerçekleştirmek için her seviyede profesyonellerle çalışıyoruz. Uzmanlarımız ayrıca futbol sahası yenileme projelerini uygun şekilde önerebilir.

İntegral Spor Yönetimi, tüm saha montaj ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için olağanüstü sentetik çim saha ürünleri sağlar. Satış sonrası saha bakım hizmetide veriri. Saha bakımı, her alan sahiplerinin programının önemli bir parçasıdır ve standart saha bakım paketleri sunar. Belirli alan bakım gereksinimlerinizi karşılamak için servisi özelleştirebilir. Düzenli ve kapsamlı bakım, önemli yatırımlarınızı korumak ve sentetik çim alanınızın ömrünü uzatmak için mutlak en iyi yoldur. İntegral, daha kapsamlı derin temizlik, dolum seviyesi, süpürme ve tarla deşarjı için bir alanın kapsamlı bir süpürme, tımar ve dolum seviyesi ve Redexin Verti-Top 1800 için SMG TCA 1400 dahil olmak üzere saha bakım paketleri için son teknoloji bakım ekipmanlarını kullanmaktadır. olağanüstü oyun ve performans sağlamak için sıkıştırma sağlar.

ULUSLARARASI SEVİYE DE KALİTE ANLAYIŞI

İntegral, uluslararası seviye de ve 1.Sınıf kalite anlayışı ile hizmet verir. Spor sistemleri için ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Halı Sahalarda Suni Çim Halıların Bakımı ve KullanımıRead more +27 Kasım 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Halı Sahalarda Suni Çim Halıların Bakımı ve Kullanımı

Halı Sahalarda Suni Çim Halıların Bakımı ve Kullanımı Futbolu kim sevmez ki? Halı sahalar futbol oynayabileceğiniz ve stres atabileceğiniz alanlardır. Halı saha işletmecileri suni çimlerin bakımlarını ne kadar fazla yaparsa, yıpranma ihtimali o kadar azalmış olur. Halı sahaya gelenlerin sayısını arttırmak için, sahanızın kaliteli olması önemlidir. Bakımı yapılmayan çimler hem çok kötü görünür, hem de
Halı saha yaptırmakmı istiyorsunuz ?Read more +23 Kasım 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Halı Saha Yatırımı Yapmak mı İstiyorsunuz?

Halı Saha Yatırımı Yapmak mı İstiyorsunuz? Halı saha sahibi olmak için yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Halı saha işletmek hem kazançlı, hem de çok zevkli bir iştir. Sevdiğiniz işi yaparsanız, bu hayatta çalışmaktan hep zevk alırsınız. Halı saha her yerde kurulur mu, kazançları nasıldır, halı saha kurmak için neler gerekir, kurmadan önce araştırıp dikkat edeceğiniz hususlar
Read more +19 Kasım 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Hangi Sektöre Yatırım Yapsam?

Hangi Sektöre Yatırım Yapsam? Özellikle girişimciler için çok fazla iş fikri mevcut. Parası olan ya da olmayan bir iş kurmak isteyebilir, fakat iş kurmadan önce titiz bir araştırma yapmak gerekir. Parası olan girişimciler de olmayanlarda ne yapacaklarını düşünüp dururlar. Önemli olan iş kurmak için doğru kararı vermektir. Kredi çekerek yanlış işlere yatırım yapan kişiler, bunun
TOP