Halı Saha Yapan Firmalar

İntegral, Spor tesisleri Yapan Firmadır.

Üstü kapalı ve açık halı saha yapımı ve suni çim ihracatında, halı saha yapan firmalar arasında İntegral, uluslararası bir kaliteye ve bunun göstergesi referanslara sahiptir.

Halı Saha Yapan Şirketler

Kapalı halı saha yapımı, açık halı saha yapımı ve spor zeminleri mevzusunda İntegral, ayrıcalıklı bir yere sahiptir.  Yurt içinde hatırı sayılır referansa sahip olan İntegral spor, uluslararası kalite de anahtar teslim bir çok projeye de imza atmıştır. ürünlerini ise, 80 ülkeye ihraç etmektedir.

Üstü kapalı Saha
Maliyeti Nedir?

Alt zemin m2 hesabına göre değişiklik gösterir. Spor tesisisi  uygulaması yapılacak sahasnın büyüklüğü de üstü kapalı saha maliyetine tesir eder. İntegral Spor dan spor tesisi inşaatı için teklif alarak, üstü kapalı halı saha maliyeti için ön fikir elde edebilirsiniz. Kalitesi ve görünümü ön safha da olan, müşterilerinizin keyifle tercih edeceği ve maddi mana da kazanç i'tibari ile  ideal olan üstü kapalı halı saha maliyeti konusunda uluslararası standartlara sahip halı saha yapan firmalar ile ile eksiksiz bir iş çıkartabilir ve doğru bir karar verdiğinizi de görebilirsiniz.

İntegralHalı Saha Yapımı
Üstü kapalı saha maliyeti demir konstrüksiyon yapının hususiyetlerine ve ölçülerine göre fiyat verilir. Fiyatlarına en çok tesir eden faktör budur.

Üstü Kapalı Halı Saha Yapımı

Misal verecek olur isek, kapalı halı saha yapımı 4 ana merhaleden meydana gelmektedir. Altyapı ile ile start alan inşaatımız, demir konstrüksiyon ve son olarak yapay çim montajı ile nihayete erer.

ALTYAPI AŞAMASI

DEMİR KONSTRÜKSİYON

SUNİ ÇİM MONTAJI

AYDINLATMA SİSTEMİ

Üstü Kapalı Halı Saha Ölçüleri

1500

30M X 50M İDEAL KAPALI HALI SAHA ÖLÇÜLERİDİR

1125

5M X 45M ORTA BOY KAPALI HALI SAHA ÖLÇÜSÜ

800

20M X 40M EN KÜÇÜK TİCARİ HALI SAHA ÖLÇÜSÜDÜR

648

18M X 36M MİNİ HALI SAHA VE ÇOK AMAÇLI SAHA
Please enter the reCaptcha public and private keys inside the admin panel!

İLETİŞİM

IOSB Metro34 Plaza No:70 İkitelli Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 678 13 13
Fax:+90 212 678 13 33

[email protected]

YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI

İntegral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

TOP
TurkeyEnglishUSAFrenchSaudi Arabia