Halı Saha Yapımı

INTEGRAL SPOR HALI SAHA SİSTEMLERİ

Integral Spor, kapalı ve açık halı saha yapım hizmetleri sunar. Integral Group, Türkiye, İngiltere, Almanya, Kosova, Kuveyt, Katar, Dubai ve dünyanın birçok ülkesinde kapalı ve açık futbol kompleksi projesini başarıyla tamamlamış olup, yeni nesil suni çim kullanan halı saha ve futbol sahaları dahil olmak üzere çok sayıda zemin kaplama projesini gerçekleştirdi.

Halı Saha Yapımı Maliyeti ve Spor Zemin Çeşitleri

Spor alanları yapım uzmanı olarak, Dünyanın değişik beldelerinde üniversiteler ve kolejler için de çalıştık. Ülkenin önde gelen spor saha inşaatçısıyız. Sahalarımız yüksek performans, güvenlik, bakım kolaylığı ve güvenlik için üretilmiştir. Sözleşmeli olduğumuz ülke çapındaki kolej ve lise takımlarının mirasına katkıda bulunmayı seviyoruz.

Halı Saha
Yapım Maliyeti

Halı saha yapılacak alanın ölçüsüne göre yani metrekareye göre maliyetler değişmektedir. Halı sahanın uygulanacağı sahanın büyüklüğü de açık veya kapalı halı saha maliyetine tesir etmektedir. Satış ekibimizden maliyetleri için tam ölçü verdiğiniz taktirde fiyat alabilirsiniz.

Integral, uluslararası kalitede FIFA onaylı halı saha yapmakta olup, bakım hizmetlerinide üstlenmektedir. Super V ve Super C kalitesindeki suni çimler ile uzun ömürlü bir yapıya sahip olabilirsiniz.
İntegralHalı Saha Yapımı
Hususen kapalı bir halı saha maliyetini demir konstrüksiyon özelliklerine ve ölçülerine göre fiyat verilir. Maliyetlere en fazla tesir eden budur.

Kapalı Halı Saha Yapım Videosu

Halı Saha Yapım Aşamaları

Kapalı (indoor) bir halı saha toplam 4 ana merhaleden mürekkeptir. Zemin çalışmaları ile başlayan inşaat, demir yapı işleri ile hızla devam eder ve son olarak sentetik halı montajı ile tamamlanır.

Standart Kapalı bir Halı Saha Ölçüleri

1500

30MX50M KAPALI SAHA ÖLÇÜLERİDİR

1125

5MX45M ORTA SEVİYE HALI SAHA ÖLÇÜSÜ

800

20MX40M TİCARİ SAHA ÖLÇÜSÜDÜR

648

18MX36M MİNİ SAHA / ÇOK AMAÇLI SAHADIR.

Futbol sahası inşaatı, Kapalı ve açık halı saha projeleri gibi , büyük ölçüde okulun veya organizasyonun ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlıdır. Projeyi, başlangıçtan bitişe, belirli ihtiyaçlara çok dikkat ederek haritalandırmayı planlayan ekibinizle birlikte çalışacağız. Okulların ve kulüplerin çoğunun ilgilendiği başlıca faktörlerden biri uzun süreli bakım maliyetidir. Suni çim sahaları uzun vadede size çok para kazandırabilir. Kurulumun planlanması ve mühendisliğinde ortaya çıkacak aydınlatma, kullanım sıklığı ve arazi alanı gibi başka faktörler de vardır. Süreçlerin her aşaması, birlikte çalıştığımız okul ve kulüp yetkilileri tarafından açık bir şekilde açıklanmış ve onaylanmıştır.

Herhangi bir futbol sahası yapım projesinin genellikle dahil olduğu ortak unsurlar vardır. Bunlar: hafif kuleler, çevresel faktörler, fırtına drenajı, erozyon kontrol faktörleri, tribünler, kaldırımlar ve uygun eskrim. Süreç içerisinde yer alması gereken izin, danışmanlık ve sınıflandırma dahil karmaşık inşaat süreçlerini anlıyoruz. Yaptığımız her bir futbol sahası inşaatını verimli bir şekilde gerçekleştirmek için her seviyede profesyonellerle çalışıyoruz. Uzmanlarımız ayrıca futbol sahası yenileme projelerini uygun şekilde önerebilir.

İntegral Spor Yönetimi, tüm saha montaj ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için olağanüstü sentetik çim saha ürünleri sağlar. Satış sonrası saha bakım hizmetide veriri. Saha bakımı, her alan sahiplerinin programının önemli bir parçasıdır ve standart saha bakım paketleri sunar. Belirli alan bakım gereksinimlerinizi karşılamak için servisi özelleştirebilir. Düzenli ve kapsamlı bakım, önemli yatırımlarınızı korumak ve sentetik çim alanınızın ömrünü uzatmak için mutlak en iyi yoldur. İntegral, daha kapsamlı derin temizlik, dolum seviyesi, süpürme ve tarla deşarjı için bir alanın kapsamlı bir süpürme, tımar ve dolum seviyesi ve Redexin Verti-Top 1800 için SMG TCA 1400 dahil olmak üzere saha bakım paketleri için son teknoloji bakım ekipmanlarını kullanmaktadır. olağanüstü oyun ve performans sağlamak için sıkıştırma sağlar.

ULUSLARARASI SEVİYE DE KALİTE ANLAYIŞI

İntegral, uluslararası seviye de ve 1.Sınıf kalite anlayışı ile hizmet verir. Spor sistemleri için ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

suni çimRead more +16 Şubat 2021 By IntegralSpor in Halı Saha, Suni Çim, Tenis Kortu, Voleybol Sahaları

Yapay Çim Halı Nedir? Yapay Çim Halı Nasıl Yapılır?

Yapay çim halı, insan yaşamını kolaylaştıran ve konforu zirveye çıkaran çok özel seçeneklerden bir tanesidir. Çim halı dendiğinde akla genellikle halı saha ve tenis kortları gelse de aslında bu ürünün kullanım alanları çok daha geniştir. Yaşamın farklı alanlarında kullanılabilen ve kaliteyi zirveye taşıyan seçenekler arasındaki yapay çime daha detaylı bir göz atalım! Suni çim halı
yapay çimRead more +16 Şubat 2021 By IntegralSpor in Çim Çit panel, Çok Amaçlı Saha, Golf Sahaları, Halı Saha, Suni Çim, Tenis Kortu

Sentetik Çim Üretimi Nasıl Yapılır?

Sentetik çim; halı sahalar başta olmak üzere pek çok spor tesisi ve yaşam alanında kullanılan oldukça kaliteli seçeneklerden bir tanesidir. Sportif amaçlı kullanımın yanı sıra dekoratif amaçlarla da tercih edildiğinden oldukça değerli bir seçenektir. İnsan sağlığında olumlu etkiler ortaya çıkarması ve konfor dolu çözümlere kapı aralaması yönü ile siz de bu çözümle buluşabilirsiniz. Yapay çimin
Read more +03 Aralık 2019 By IntegralSpor in Çok Amaçlı Saha, Halı Saha, Spor Zeminleri, Suni Çim, Tartan Zemin

İş Kurmaya Karar Verdiyseniz İşte Size Önerilerimiz!

Hayatınız boyunca hep başkalarının firmalarında mı çalıştınız? Artık yeter, kendi işimi kurmak mı istiyorum diyorsunuz? İş kurmadan önce ne iş kuracağınızı iyice süzgeçten geçirmelisiniz. İş kurmak herkesin hayali önemli olan doğru işi kurmaktır. İş kurup sorun yaşayan ve bunu bütün hayatına yansıtanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun en büyük sebebi bilmedikleri ve mutlu olamayacakları bir
TOP
TurkeyEnglishSpainFrenchSaudi Arabia