Halı Saha Yapım Maliyeti

INTEGRAL SPOR HALI SAHA SİSTEMLERİ

Integral Spor, kapalı ve açık halı saha yapım hizmetleri sunar. Integral Group, Türkiye, İngiltere, Almanya, Kosova, Kuveyt, Katar, Dubai ve dünyanın birçok ülkesinde kapalı ve açık futbol kompleksi projesini başarıyla tamamlamış olup, yeni nesil suni çim kullanan halı saha ve futbol sahaları dahil olmak üzere çok sayıda zemin kaplama projesini gerçekleştirdi.

Halı Saha Yapımı Maliyeti ve Spor Zemin Çeşitleri

Spor alanları yapım uzmanı olarak, Dünyanın değişik beldelerinde üniversiteler ve kolejler için de çalıştık. Ülkenin önde gelen spor saha inşaatçısıyız. Sahalarımız yüksek performans, güvenlik, bakım kolaylığı ve güvenlik için üretilmiştir. Sözleşmeli olduğumuz ülke çapındaki kolej ve lise takımlarının mirasına katkıda bulunmayı seviyoruz.

Halı Saha
Yapım Maliyeti

Halı saha yapılacak alanın ölçüsüne göre yani metrekareye göre maliyetler değişmektedir. Halı sahanın uygulanacağı sahanın büyüklüğü de açık veya kapalı halı saha maliyetine tesir etmektedir. Satış ekibimizden maliyetleri için tam ölçü verdiğiniz taktirde fiyat alabilirsiniz.

Integral, uluslararası kalitede FIFA onaylı halı saha yapmakta olup, bakım hizmetlerinide üstlenmektedir. Super V ve Super C kalitesindeki suni çimler ile uzun ömürlü bir yapıya sahip olabilirsiniz.
İntegralHalı Saha Yapımı
Hususen kapalı bir halı saha maliyetini demir konstrüksiyon özelliklerine ve ölçülerine göre fiyat verilir. Maliyetlere en fazla tesir eden budur.

Kapalı Halı Saha Yapım Videosu

Halı Saha Yapım Aşamaları

Kapalı (indoor) bir halı saha toplam 4 ana merhaleden mürekkeptir. Zemin çalışmaları ile başlayan inşaat, demir yapı işleri ile hızla devam eder ve son olarak sentetik halı montajı ile tamamlanır.

Standart Kapalı bir Halı Saha Ölçüleri

1500

30MX50M KAPALI SAHA ÖLÇÜLERİDİR

1125

5MX45M ORTA SEVİYE HALI SAHA ÖLÇÜSÜ

800

20MX40M TİCARİ SAHA ÖLÇÜSÜDÜR

648

18MX36M MİNİ SAHA / ÇOK AMAÇLI SAHADIR.

Futbol sahası inşaatı, Kapalı ve açık halı saha projeleri gibi , büyük ölçüde okulun veya organizasyonun ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlıdır. Projeyi, başlangıçtan bitişe, belirli ihtiyaçlara çok dikkat ederek haritalandırmayı planlayan ekibinizle birlikte çalışacağız. Okulların ve kulüplerin çoğunun ilgilendiği başlıca faktörlerden biri uzun süreli bakım maliyetidir. Suni çim sahaları uzun vadede size çok para kazandırabilir. Kurulumun planlanması ve mühendisliğinde ortaya çıkacak aydınlatma, kullanım sıklığı ve arazi alanı gibi başka faktörler de vardır. Süreçlerin her aşaması, birlikte çalıştığımız okul ve kulüp yetkilileri tarafından açık bir şekilde açıklanmış ve onaylanmıştır.

Herhangi bir futbol sahası yapım projesinin genellikle dahil olduğu ortak unsurlar vardır. Bunlar: hafif kuleler, çevresel faktörler, fırtına drenajı, erozyon kontrol faktörleri, tribünler, kaldırımlar ve uygun eskrim. Süreç içerisinde yer alması gereken izin, danışmanlık ve sınıflandırma dahil karmaşık inşaat süreçlerini anlıyoruz. Yaptığımız her bir futbol sahası inşaatını verimli bir şekilde gerçekleştirmek için her seviyede profesyonellerle çalışıyoruz. Uzmanlarımız ayrıca futbol sahası yenileme projelerini uygun şekilde önerebilir.

İntegral Spor Yönetimi, tüm saha montaj ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için olağanüstü sentetik çim saha ürünleri sağlar. Satış sonrası saha bakım hizmetide veriri. Saha bakımı, her alan sahiplerinin programının önemli bir parçasıdır ve standart saha bakım paketleri sunar. Belirli alan bakım gereksinimlerinizi karşılamak için servisi özelleştirebilir. Düzenli ve kapsamlı bakım, önemli yatırımlarınızı korumak ve sentetik çim alanınızın ömrünü uzatmak için mutlak en iyi yoldur. İntegral, daha kapsamlı derin temizlik, dolum seviyesi, süpürme ve tarla deşarjı için bir alanın kapsamlı bir süpürme, tımar ve dolum seviyesi ve Redexin Verti-Top 1800 için SMG TCA 1400 dahil olmak üzere saha bakım paketleri için son teknoloji bakım ekipmanlarını kullanmaktadır. olağanüstü oyun ve performans sağlamak için sıkıştırma sağlar.

ULUSLARARASI SEVİYE DE KALİTE ANLAYIŞI

İntegral, uluslararası seviye de ve 1.Sınıf kalite anlayışı ile hizmet verir. Spor sistemleri için ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

hali-sahaRead more +25 August 2022 By IntegralSpor in Halı Saha

Türkiye’de Halı Saha Fiyatları

Halı Saha Nedir? – Ülkemizde en fazla ilgi gören bir numaralı spor dalı futboldur. Milyonlarca birey futbol müsabakalarını izler. Ayrıca amatör olarak oynayan kişi sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır. Ülkemizde küçük yaşlardan itibaren futbol ve top oynama kültürü yaygındır. Mahalle arasında küçüklükten itibaren futbol oynamak her çocuğun hayallerini süslemektedir. Büyük futbol sahaları ve gerçek ebatlarda
stadyum-yenilemeRead more +17 November 2021 By IntegralSpor in Çok Amaçlı Saha, Halı Saha, Spor Zeminleri, Suni Çim

Stadyum Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

Stadyumların zaman içinde kullanıma bağlı olarak yıpranması çok doğaldır. Aynı zamanda eskime durumu da ortaya çıkar. Bu alanda hizmet veren firmamız tarafından stadyum yenileme işlemleri gerçekleştiriliyoruz. Yenileme işleri titiz bir süreç çerçevesinde gerçekleştirilir. Bir stadyumun belirli bir kısmı için yapılabildiği gibi tamamı için de yapılabilir. Bu doğrultuda oldukça yaygın tercih edilen bir işlem olarak ön
spor zeminleri kaplama maliyetiRead more +19 October 2021 By IntegralSpor in Basketbol Sahaları, Çok Amaçlı Saha, Halı Saha, Spor Zeminleri, Suni Çim, Tartan Zemin

Spor Zeminleri Kaplama Maliyeti ve Türleri 

Ülkemizde son dönemlerde spor yapma denildiğinde ilk akla gelen mekânları halı saha ve çeşitli spor tesisleri oluşturuyor. Özellikle eğlence ve hobi amacıyla bir aktivite veya etkinlik için spor sahası, halı saha ve çoklu tesisleri tercih ediyor. Bu alanda en gözde olan işi de halı sahalar oluşturuyor. Halı sahalar dıştan bakıldığında basit bir konsepte sahip gibi
TOP