Halı Saha Yapımı Maliyeti

KAPALI, AÇIK, MİNİ HALI SAHA KURULUM MALİYETLERİ

Halı saha yapımı maliyetini öğrenmek için evvela halı sahanın ölçülerini bilmek gerekmektedir.

Halı saha yapımı ne kadara mal olur?

#Maliyetini bilmek için, evvela ölçü bilmek gerektiğini söylemiştirk. Eğer, açık halı saha yaptıracaksanız, ideal halı saha ebatı 50mx30m dir. Türkiye’de en çok benimsenmiş 50m x 30m ölçüleridir. Eğer, kapalı halı saha yaptıracak iseniz bu ölçü, 20m x 40m ‘den başlar.  Ticari olarak kullanım için en çok tercih edilen ebat ise,  7*7  kişilik olan 30m x 5om ölçüleridir.

Kapali Halı Saha

Kapalı ve Açık Halı Saha
Yapım Fiyatları

Yapılacak yerin mevkisi, altyapısı, açık ve ya kapalı mı ? İstenilen hususiyetler ve ölçüler gibi bilgileri bilemeden verilecek kaba maliyet bilgileri hatalı çıkabilmektedir. O Sebeble, halı saha yaptıracak şahıs ve ya müessesenin detaylı bilgi alması ve eksik mevzu bulunmaması, hatalı bir maliyet çıkmaması adına bizi araması elzemdir.
İntegralEntegre Spor Sistemleri
+90 (212) 678 13 13 Nolu hattan, Açık ve Kapalı Saha maliyetlerinin ölçülerini vererek tam olarak öğrenebilirsiniz.

Halı Saha Yapım Maliyeti Video

Halı Saha Maliyetini Etkileyen Faktörler

Kapalı ve ya açık halı sahası yapımı toplam 4 ana merhaleden müteşekkildir. Altyapı çalışmaları ile başlayan şantiye, aydınlatma, açık halı saha değil, kapalı bir halı saha ise, demir tel işleri ile devam eder ve son olarak suni çim montajı ile tamamlanmaktadır.

Açık Halı Saha

ALTYAPI AŞAMASI

Temel kazılması, su tahliyesi, hatıl beton, mıcır dolguları vs ...

DEMİR KONSTRÜKSİYON

Eğer, kapalı bir halı saha olacak ise, demir konstrüksüyon, çevre teli ...

SUNİ ÇİM

Suni çim halı modeli de halı saha maliyetini etkilemektedir.

DİĞER EKİPMANLAR

Led aydınlatma gibi istekler maliyete tesir eder.

Yüksek Kalite Anlayışı

İntegral, yüksek kalite anlayışı ile ürettiği ürün ve hizmetleri tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Read more +29 Eylül 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Halı Saha İçin Gerekli Ekipmanlar

Halı saha yapımı alanında piyasada bulunan birçok firma bulunmaktadır. Halı saha yapımında birçok firma artık uzmanlaşmaya başlayarak oyuncular için çok başarılı projelere imza atıyorlar. Oyuncuların güvenliğini ve keyfini aynı anda yüksek tutan bu sahaların yapımında ne tür ekipmanlar gerekmektedir. Futbol severlerin keyif alarak yapmaktan hiçbir zaman sıkılmadan yaptığı bu aktiviteyi bize nasıl sağladıklarını her zaman
Read more +25 Eylül 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Halı Sahanın Yapımında Özen Gösterilmesi Gerekenler

Günümüzün sevilerek yapılan spor aktivitelerden olan halı saha maçları, vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu güzel ve zevkli aktivite oyuncular arasında farklılık göstererek de oynanmaktadır.   Halı saha yapımındaki özen gösterilmesi de bu zevkli mücadeleleri en üst seviyeye taşımaktadır. Tam da bu konuyla beraber sizlere halı saha yapımında özneli çalışılması gerekilen yerleri sizlere aktarmaya çalışacağız.  
Nasıl Futbolcu Olunur? Suni Çim Sahalar Nasıl Kurulurlar?Read more +14 Aralık 2018 By IntegralSpor in Halı Saha

Nasıl Futbolcu Olunur? Suni Çim Sahalar Nasıl Kurulurlar?

Nasıl Futbolcu Olunur? Suni Çim Sahalar Nasıl Kurulurlar? Futbolcu olmak için can mı atıyorsunuz? Nereden başlayacağınız bilmiyor musunuz? Futbol bir meslekten çok bir zevk, bir gönül işidir. Futbolculuğun bir okulu yoktur tamamen mücadele, azim ve yetenekle olunur. Futbolcu olmak için iyi bir üniversiteyi okumak, ya da çok ünlü hocalardan ders almak gerekmiyor. Profesyonel futbolcu olmak
TOP